Hagen Exo Terra Glow Light lampa malá 14 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hagen Exo Terra Glow Light lampa malá 14 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen Exo Terra Glow Light lampa malá 14 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hagen Exo Terra Glow Light lampa malá 14 cm?

Hagen Exo Terra Glow Light lampa malá 14 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hagen Exo Terra Glow Light lampa malá 14 cm
Kde koupit:
obchody Hagen Exo Terra Glow Light lampa malá 14 cm
Kompletní specifikace:
popis Hagen Exo Terra Glow Light lampa malá 14 cm
Český návod:
návod Hagen Exo Terra Glow Light lampa malá 14 cm

Světelná lampa Exo Terra Glow Light nabízí univerzální umístění tepelného nebo světelného zdroje na terárium v případě potřeby. Zařízení má robustní konstrukci, s kovovým reflektorem, žáruvzdornou porcelánovou paticí a pružinovou otočnou svorkou. Snadno jej lze vypnout a zapnout spínačem, upevněným na velmi dlouhém napájecím kabelu. Uvnitř reflektoru je vrstva z vysoce světelně odrazivého povlaku, který září ještě dlouhou dobu po vypnutí světla. To umožňuje denním plazům a obojživelníkům ústup do jejich nočního útočiště nebo úkrytu bez stresování. Záření podobné měsíčnímu světlu umožňuje nočním plazům a obojživelníkům řádně vidět bez narušení nočního cyklu. Ideální pro sledování zvířat v noci, bez zapínání světel, které způsobují stres a dezorientování zvířat.
Toto víceúčelové osvětlovací… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná