Hagen Exo Terra Monsoon Multi zvlhčovač recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hagen Exo Terra Monsoon Multi zvlhčovač a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen Exo Terra Monsoon Multi zvlhčovač před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hagen Exo Terra Monsoon Multi zvlhčovač?

Hagen Exo Terra Monsoon Multi zvlhčovač důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hagen Exo Terra Monsoon Multi zvlhčovač
Kde koupit:
obchody Hagen Exo Terra Monsoon Multi zvlhčovač
Kompletní specifikace:
popis Hagen Exo Terra Monsoon Multi zvlhčovač
Český návod:
návod Hagen Exo Terra Monsoon Multi zvlhčovač

Pomáhá udržet optimální vlhkost tím, že tvoří jemnou mlhu v naprogramovaných časových intervalech, trvání a frekvence, která může být snadno upravena v závislosti na druhu zvířete nebo rostliny. Časté mlžení pomáhá stimulovat množení, a je nutností, máte živé tropické rostliny, jako bromeliads, orchideje, mechy atd.
Systém může být naprogramován tak, aby vytvářel mlhu vícekrát v 24 hodinovém cyklu, se stříkacími cykly v rozmezí od 2 sekund až do 2 minut. Velká 8 litrová nádrž zajišťuje nepřetržitý provoz po dobu několika dní bez nutnosti doplňování (ideální pro dovolenou!), A nádrž lze snadno doplňovat bez nutnosti odinstalovat celý systém.
Je dodáván se dvěma snadno připojitelnými tryskami, ale systém může být zvětšen až 6 na trysek, takže je ideální pro více terárií.
Programovatelná… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná