Hagen Exo Terra substrát k osázení 553 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hagen Exo Terra substrát k osázení 553 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen Exo Terra substrát k osázení 553 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hagen Exo Terra substrát k osázení 553 g?

Hagen Exo Terra substrát k osázení 553 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hagen Exo Terra substrát k osázení 553 g
Kde koupit:
obchody Hagen Exo Terra substrát k osázení 553 g
Kompletní specifikace:
popis Hagen Exo Terra substrát k osázení 553 g
Český návod:
návod Hagen Exo Terra substrát k osázení 553 g

Přírodní terarijní substrát – půda z tropické Asie, která zvyšuje vlhkost v teráriích. 100% PŘÍRODNÍ PŮDA Z TROPICKÉ ASIE
Nutriční substrát pro živé rostliny, vhodný a bezpečný pro žáby, mloky a další zvířata. Zvyšuje vlhkost v teráriích, stimuluje přirozené chování spojené s hloubením obydlí a útočišť a je to výživný substrát pro živé rostliny. Půda pro osazování Exo Terra Plantation Soil je zhotovena ze zhutněného vlákna skořápek kokosových ořechů z míst v tropické Asii. Ideálně zvyšuje vlhkost v teráriu a je zcela bezpečný pro zvířata, která si hloubí obydlí a útočiště. Tento substrát může rovněž posloužit jako výživná půda pro sadbu živých rostlin.
Návod: substrát vložte do 10 l kbelíku a doplňte 3 l vody. Nechte substrát nasáknout po dobu 30 minut, dokud se kokosové vlákno zcela… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná