Hagen Exo Terra Waterfall malý 20 x 23 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hagen Exo Terra Waterfall malý 20 x 23 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen Exo Terra Waterfall malý 20 x 23 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hagen Exo Terra Waterfall malý 20 x 23 cm?

Hagen Exo Terra Waterfall malý 20 x 23 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hagen Exo Terra Waterfall malý 20 x 23 cm
Kde koupit:
obchody Hagen Exo Terra Waterfall malý 20 x 23 cm
Kompletní specifikace:
popis Hagen Exo Terra Waterfall malý 20 x 23 cm
Český návod:
návod Hagen Exo Terra Waterfall malý 20 x 23 cm

Díky své unikátní konstrukci lze vodopád Exo Terra Waterfall instalovat kdekoliv v teráriu. Oběh vody zajišťuje čerpadlo Exo Terra ReptiFlo, které je součástí dodávky. Vodopád je tvořen několika částmi, které usnadňují čištění. Z bezpečnostních důvodů jsou stěny lapací nádrže hrubé, aby plazům a obojživelníkům umožnily snadno je slézat. Jako další bezpečnostní opatření, pro malé chameleony a žáby, lze do lapací nádrže přidat kameny a štěrk. Organický odpad by se měl z lapací nádrže pravidelně odstraňovat, aby voda zůstávala čistá. Vodu z vodovodu je vhodné ošetřit přípravkem Aquatize pro odstranění chloru a těžkých kovů. Pokud se voda používá jako pitná, lze přidat vápník pomocí přípravku Calmicize. Přidáním přípravku Biotize nebo Sera Reptibioclear pomůžete zajistit déle čistotu vody,… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná