Hagen Exo Terra žárovka Daytime Heat 40 W recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hagen Exo Terra žárovka Daytime Heat 40 W a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen Exo Terra žárovka Daytime Heat 40 W před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hagen Exo Terra žárovka Daytime Heat 40 W?

Hagen Exo Terra žárovka Daytime Heat 40 W důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hagen Exo Terra žárovka Daytime Heat 40 W
Kde koupit:
obchody Hagen Exo Terra žárovka Daytime Heat 40 W
Kompletní specifikace:
popis Hagen Exo Terra žárovka Daytime Heat 40 W
Český návod:
návod Hagen Exo Terra žárovka Daytime Heat 40 W

Žárovka Day Glo neodymium – klasická žárovka vyzařuje širokospektrální denní světlo a je plněna neodymiem. Tento plyn dokáže upravit světelné spektrum tak, že plazi mohou vnímat barvy stejně jako v přírodě. To je velice důležité především pro druhy, které se při lovu potravy řídí hlavně zrakem (např. chameleoni). Žárovka slouží pouze jako zdroj tepla a viditelného světla – nevyzařuje žádné UV-B záření, které je pro většinu plazů nezbytné. Je nutné přidat ještě zdroj UV paprsků, použitím buď klasické lineární nebo kompaktní zářivky. Nebo lze použít vysokotlakou výbojku, která vyzařuje teplo, světlo i UV paprsky zároveň.
Důležitá informace:
Plazi jsou ektotermní živočichové, kteří přijímají teplotu jen z vnějšího prostředí. Takže si svou teplotu regulují tím, že se přemisťují na místa s… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná