Hagen ExoTerra terárium skleněné 90x45x45 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hagen ExoTerra terárium skleněné 90x45x45 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen ExoTerra terárium skleněné 90x45x45 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hagen ExoTerra terárium skleněné 90x45x45 cm?

Hagen ExoTerra terárium skleněné 90x45x45 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hagen ExoTerra terárium skleněné 90x45x45 cm
Kde koupit:
obchody Hagen ExoTerra terárium skleněné 90x45x45 cm
Kompletní specifikace:
popis Hagen ExoTerra terárium skleněné 90x45x45 cm
Český návod:
návod Hagen ExoTerra terárium skleněné 90x45x45 cm

Terária Exo-Terra jsou kompletní terária včetně pozadí. Větrání je zajištěno lištou pod dvířky, která mají speciální zavírání s pojistkou proti otevření.
Každé terárium má speciální průchody pro kabely. Ty které nebudou využity se zakryjí posuvnou krytkou. Větrací mřížka ve stropě propouští UVB záření, takže uvnitř terária již nemusí být žádné květináče se žárovkou, nebo zářivky, které nyní mohou být schovány ve speciálních krytech.
Další nespornou výhodou je že pozadí jsou vybavena dvěmi drážkami na své zadní stěně, ve kterých se bez problémů protáhnou kabely, například k topnému kameni, vodopádu, nebo mlhovači.
Dalším volitelným příslušenstvím je digitální teploměr a digitální vlhkoměr, které je možné zasunout do speciální drážky v krytu terária. Tak získáte okamžitý a přesný přehled o… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná