Hagen Le Salon Essentials Kartáč drátky malý recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hagen Le Salon Essentials Kartáč drátky malý a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hagen Le Salon Essentials Kartáč drátky malý před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hagen Le Salon Essentials Kartáč drátky malý?

Hagen Le Salon Essentials Kartáč drátky malý důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hagen Le Salon Essentials Kartáč drátky malý
Kde koupit:
obchody Hagen Le Salon Essentials Kartáč drátky malý
Kompletní specifikace:
popis Hagen Le Salon Essentials Kartáč drátky malý
Český návod:
návod Hagen Le Salon Essentials Kartáč drátky malý

Kartáč s drátky pro běžnou péči o srst většiny plemen koček.
Přesně vystihuje potřeby při česání. Vyčeše odumřelé chlupy, předchází zacuchání srsti.
Flexibilní, zahnuté drátky pro maximální efektivitu při česání. Hlava kartáče je prohnutá, aby se lépe přizpůsobila tvaru těla zvířete a zajišťuje tak maximální kontakt kartáče a srsti. Pohodlná měkká rukojeť umožňuje snadnou manipulaci pro česání bez námahy. Pravidelné česání zvířete je doporučeno pro zajištění zdravé a bezproblémové srsti. Doba a frekvence česání by se měla zvýšit během línání a zvláštní péči je třeba věnovat oblasti mezi ušima, hřbetu a vnitřním stranám nohou.

Návod k použití: krátkosrstá a středněsrstá plemena: Začněte kartáčovat hlavu. Srst kartáčujte dlouhými tahy směrem od hlavy ke kořeni ocasu. Krátkými tahy… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná