Helmer TC 20 Obojek, výcvikový, elektronický, pro psy, dosah 300m, délka 62cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Helmer TC 20 Obojek, výcvikový, elektronický, pro psy, dosah 300m, délka 62cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Helmer TC 20 Obojek, výcvikový, elektronický, pro psy, dosah 300m, délka 62cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Helmer TC 20 Obojek, výcvikový, elektronický, pro psy, dosah 300m, délka 62cm?

Helmer TC 20 Obojek, výcvikový, elektronický, pro psy, dosah 300m, délka 62cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Helmer TC 20 Obojek, výcvikový, elektronický, pro psy, dosah 300m, délka 62cm
Kde koupit:
obchody Helmer TC 20 Obojek, výcvikový, elektronický, pro psy, dosah 300m, délka 62cm
Kompletní specifikace:
popis Helmer TC 20 Obojek, výcvikový, elektronický, pro psy, dosah 300m, délka 62cm
Český návod:
návod Helmer TC 20 Obojek, výcvikový, elektronický, pro psy, dosah 300m, délka 62cm

Helmer TC 20
Voděodolný elektronický obojek pro výcvik Vašeho čtyřnohého miláčka. Kombinuje zvukovou signalizaci, sto úrovní vibrací a sto úrovní intenzity elektrického výboje. Dálkový ovladač je vybaven také LED svítilnou. Součástí balení je testovací dioda pro ověření funkčnosti obojku, vyměnitelné kovové kontakty dle délky srsti psa a vysílačka s dosahem až 300 metrů.
Obsah balení: obojek, dálkový ovladač, testovací dioda, kovové kontakty, baterie
Elektronické výcvikové obojky jsou efektivní pomůckou pro výcvik psa. Vhodnou kombinací povelů se pes časem naučí reagovat již na slabší povely, protože ví, že pokud neposlechne, bude následovat silnější a jemu nepříjemný povel. Elektronické obojky jsou určeny zejména pro výcvik neposlušných nebo těžce zvladatelných psů, nejvhodnější je začít… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná