Herbacos-bofarma Berenica kostivalový gel 450 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Herbacos-bofarma Berenica kostivalový gel 450 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Herbacos-bofarma Berenica kostivalový gel 450 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Herbacos-bofarma Berenica kostivalový gel 450 ml?

Herbacos-bofarma Berenica kostivalový gel 450 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Herbacos-bofarma Berenica kostivalový gel 450 ml
Kde koupit:
obchody Herbacos-bofarma Berenica kostivalový gel 450 ml
Kompletní specifikace:
popis Herbacos-bofarma Berenica kostivalový gel 450 ml
Český návod:
návod Herbacos-bofarma Berenica kostivalový gel 450 ml

Vhodné celoživotní krmivo pro zdravé dospělé psy všech plemen
K-9 Selection MAINTENANCE poskytuje dospělému psovi s běžnou aktivitou všechno nezbytné k dosažení kvalitního života. Je vhodným celoživotním krmivem pro psy, kteří už ukončili fázi růstu. Mnoha generacemi psů prověřené krmivo vyrobené z kuřat je velmi lehce stravitelné, udržuje dobré zdraví, tělesnou kondici a kvalitní srst.
Vyrobeno v Kanadě podle osvědčené tradiční receptury z kuřecího masa, kuřecího tuku, kukuřice, pšenice a doplňků. Pouze z kanadských surovin, bez náhražek a chemické konzervace, stabilizováno přírodními látkami.
K-9 Selection MAINTENANCE je kompletní krmení, žádné další doplňky nejsou potřebné. Dospělého psa krmte pravidelně jednou nebo dvakrát denně. K tomuto krmení potřebuje už jen dostatek čisté čerstvé… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná