Hunter obojek Vario Basic Alu-Strong recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hunter obojek Vario Basic Alu-Strong a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hunter obojek Vario Basic Alu-Strong před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hunter obojek Vario Basic Alu-Strong?

Hunter obojek Vario Basic Alu-Strong důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hunter obojek Vario Basic Alu-Strong
Kde koupit:
obchody Hunter obojek Vario Basic Alu-Strong
Kompletní specifikace:
popis Hunter obojek Vario Basic Alu-Strong
Český návod:
návod Hunter obojek Vario Basic Alu-Strong

Máte živého a silného psa? Potom se pro něj hodí tento neobyčejně silný obojek z nylonu s nejnovějším a velmi odolným, patentovaným uzavíráním z aluminia. Aluminiové uzavírání zaručuje pohodlné nošení obojku, protože je velmi lehké a navíc je lze snadno otevřít a zavřít. Nechte se překvapit odolností nového obojku Vario Basic! z nylonu pevně zatavené švy, navíc prošité kovové součástky poniklované je možné nastavit délku pomocí přezky praktické uzavírání z aluminia barva červená Nastavení délky: Velikost S: 30-43 cm, šířka 1,5 cm Velikost M: 40-55 cm, šířka 2 cm Velikost L: 45-65 cm, šířka 2,5 cm Hunter zaručuje vysokou kvalitu a funkčnost v kombinaci s atraktivním designem. Funkčnost a bezpečnost všech produktů je u firmy Hunter vždy na prvním místě. Odpovídající vodítko Vario Basic v… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná