Husqvarna Technical ochranné kalhoty do pasu recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Husqvarna Technical ochranné kalhoty do pasu a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Husqvarna Technical ochranné kalhoty do pasu před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Husqvarna Technical ochranné kalhoty do pasu?

Husqvarna Technical ochranné kalhoty do pasu důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Husqvarna Technical ochranné kalhoty do pasu
Kde koupit:
obchody Husqvarna Technical ochranné kalhoty do pasu
Kompletní specifikace:
popis Husqvarna Technical ochranné kalhoty do pasu
Český návod:
návod Husqvarna Technical ochranné kalhoty do pasu

Perfektně střižené kalhoty HUSQVARNA Technical z vysoce kvalitního a odolného materiálu s povrchovou vrstvou GORE-TEX®, která dokonale chrání před deštěm a větrem. Materiál je prodyšný a zároveň příjemně chladivý, takže vám při práci nebude zbytečně horko. Silně vyztužené nohavice zajišťují odolnost a anatomicky vsazená kolena umožňují výbornou pohyblivost při práci. Proužky a loga z reflexního materiálu zlepšují viditelnost při zhoršených světelných podmínkách. Tento oděv se nedoporučuje pro práci s lesním křovinořezem. Prosím, přečtěte si uživatelskou příručku k výrobku, kde najdete podrobnější informace. Při práci dodržujte bezpečnostní pokyny.
Výhody HUSQVARNA Technical GORE-TEX
Anatomické vsazení kolen pro vysoký komfort a volný pohyb.
Podšívka ze síťovaného materiálu pro lepší… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná