HyperKewl Dog Vest chladící vesta pro psy recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HyperKewl Dog Vest chladící vesta pro psy a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HyperKewl Dog Vest chladící vesta pro psy před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HyperKewl Dog Vest chladící vesta pro psy?

HyperKewl Dog Vest chladící vesta pro psy důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HyperKewl Dog Vest chladící vesta pro psy
Kde koupit:
obchody HyperKewl Dog Vest chladící vesta pro psy
Kompletní specifikace:
popis HyperKewl Dog Vest chladící vesta pro psy
Český návod:
návod HyperKewl Dog Vest chladící vesta pro psy

Unikátní HyperKewl chladící tkanina absorbuje, zadržuje a uvolňuje vodu do vícevrstvého materiálu. Voda se uvolňuje odpařováním, je spotřebovaná energie a tím je vytvořen chladivý efekt. HyperKewl chladící látka ve skutečnosti ochlazuje tělo na stejném principu, jako se tělo ochlazuje pocením. Pokožka se začne chladit okamžitě a chlazení trvá 4 až 10 hodin v závislosti na proudění vzduchu. Vezměte prosím na vědomí, že vysoká vlhkost vzduchu (90%) sníží odpařování vody z materiálu.
Pokud se vesty nosí přes košili nebo uniformu – spodní prádlo zůstane suché díky vodotěsné vnitřní vrstvě.
U psů nedochází k namočení srsti, což je obrovskou výhodou oproti namáčení srsti psa, při kterém může dojít k zapaření kůže. U psů s objemnější srstí dochází také k ochlazování, protože vrstva vzduchu v… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná