IMPULS elektrická multifunkční prosklená recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu IMPULS elektrická multifunkční prosklená a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt IMPULS elektrická multifunkční prosklená před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na IMPULS elektrická multifunkční prosklená?

IMPULS elektrická multifunkční prosklená důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze IMPULS elektrická multifunkční prosklená
Kde koupit:
obchody IMPULS elektrická multifunkční prosklená
Kompletní specifikace:
popis IMPULS elektrická multifunkční prosklená
Český návod:
návod IMPULS elektrická multifunkční prosklená

Gril a udírna multifunkční IMPULS osazená elektrospirálou s regulací teploty. Výkon 2 kW. Velmi stabilní elektrická udírna na uzení a grilování masa, šunky, klobás a ryb cca do 12 kg. Čelní dveře jsou osazené tvrzeným sklem, které umožňuje kontrolovat průběh uzení při zavřených dveřích. Extrémně dobrá regulace přívodu vzduchu. K ohřevu udírny a vývinu kouře je použita elektrická topná spirála s regulací, která urychluje výrazně průběh uzení a napomáhá k lepší regulaci vlastního uzení. Přiloženým nerezovým teploměrem lze kontrolovat výši teploty při uzení. V udírně je samozřejmě možné po vyjmutí spirály z ohniště udit a grilovat i klasicky dřevem a pilinami. Sejmutím víka a přemístěním spirály do otvorů v horní části udírny lze pomocí elektrické spirály udírnu využít pro grilování…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná