INTEX 28051 Solární plachta s navijákem recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu INTEX 28051 Solární plachta s navijákem a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt INTEX 28051 Solární plachta s navijákem před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na INTEX 28051 Solární plachta s navijákem?

INTEX 28051 Solární plachta s navijákem důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze INTEX 28051 Solární plachta s navijákem
Kde koupit:
obchody INTEX 28051 Solární plachta s navijákem
Kompletní specifikace:
popis INTEX 28051 Solární plachta s navijákem
Český návod:
návod INTEX 28051 Solární plachta s navijákem

Solární plachta s navijákem Intex pro obdélníkové bazény Kvalitní bublinková solární plachta s navijákem Intex vhodná pro obdélníkové bazény Intex Tahiti / Ultra Frame o šířce kratší bazénové stěny 2,74 – 4,88 m. Naviják se jednoduše připevní na kovový rám bazénu. Díky nastavitelné šířce se přizpůsobí velikosti vašeho bazénu. Naviják disponuje pojistným mechanizmem proti samovolnému rolování plachty. Bublinková solární plachta plave na hladině vody bublinkami dolů a udržuje teplotu. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím ohřívají vodu. Plachta zabráňuje zanášení nečistot do bazénu a chrání proti odpařování vody. Vhodné pro obdélníkové bazény o šířce kratší bazénové stěny 2,74 – 4,88 m Z naší nabídky pasuje na bazény o rozměrech 5,49 x 2,74 m Solární plachtu si můžete… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná