INTEX Nafukovací labuť 57557NP recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu INTEX Nafukovací labuť 57557NP a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt INTEX Nafukovací labuť 57557NP před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na INTEX Nafukovací labuť 57557NP?

INTEX Nafukovací labuť 57557NP důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze INTEX Nafukovací labuť 57557NP
Kde koupit:
obchody INTEX Nafukovací labuť 57557NP
Kompletní specifikace:
popis INTEX Nafukovací labuť 57557NP
Český návod:
návod INTEX Nafukovací labuť 57557NP

INTEX Nafukovací labuť 57557NP
INTEX 57557 – Bílá malá nafukovací labuť – plavidlo pro děti na vodu, se dvěma úchyty. Matrace je stabilní, má dvě pevná držadla a dvě vzduchové komory. Neobsahuje ftaláty a latex.
Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě. Ať už se jedná o lehátko, plovací kruh, vestu, rukávky nebo člun pro budoucí mořeplavce, plavecké brýle a potápěčské sety pro nastávající oceánology nebo třeba bazénky pro menší a větší vodomily, kteří se chtějí jen tak ráchat, určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Ideální společník na lenošení na letní dovolené u vody – u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy!
Nafukovací… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná