Jungle Gym pro podestu ve výšce 1,5m modrá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Jungle Gym pro podestu ve výšce 1,5m modrá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Jungle Gym pro podestu ve výšce 1,5m modrá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Jungle Gym pro podestu ve výšce 1,5m modrá?

Jungle Gym pro podestu ve výšce 1,5m modrá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Jungle Gym pro podestu ve výšce 1,5m modrá
Kde koupit:
obchody Jungle Gym pro podestu ve výšce 1,5m modrá
Kompletní specifikace:
popis Jungle Gym pro podestu ve výšce 1,5m modrá
Český návod:
návod Jungle Gym pro podestu ve výšce 1,5m modrá

Modrá je podle většiny našich zákazníku nejhezčí odstín. Však také tato skluzavka mizí z prodejních regálů jako první. Rozhodnutí o barvě skluzavky můžete ponechat i na dětech, vezměte je k nám do areálu, ať na vystavených typech dětských hřišť Jungle Gym sami určí, jaká barva je jejich favoritem.
Bezpečnost má tato skluzavka, stejně jako všechny ostatní, které nabízíme, zaručenou atestem zkušebního ústavu jako dětská hračka podle ČSN 71. Skluzavky jsou vyrobeny z pevného plastu, odolného proti  mechanickému namáhání i UV záření. Certifikované maximální zatížení je 50 kg, a doporučujeme skluzavku užívat pouze dětmi od 3 do 10 let.  Rozměry skluzavky si prohlédněne v doplňujícím obrázku.
Vzhledem k rozměrům, lze skluzavku zasílat pouze expediční službou, nebo vyzvednout osobním odběrem…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná