JVM Náhubek zinek výmarský ohař recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu JVM Náhubek zinek výmarský ohař a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt JVM Náhubek zinek výmarský ohař před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na JVM Náhubek zinek výmarský ohař?

JVM Náhubek zinek výmarský ohař důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze JVM Náhubek zinek výmarský ohař
Kde koupit:
obchody JVM Náhubek zinek výmarský ohař
Kompletní specifikace:
popis JVM Náhubek zinek výmarský ohař
Český návod:
návod JVM Náhubek zinek výmarský ohař

Náhubek pro psa JVM
Náhubek je určen pro psy. Vyrábí se z pevného,ale tenčího ocelového pozinkovaného drátu (modrý lesklý zinek). Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. V místě, kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým páskem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošenínáhubku . Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci, pevnost a odolnost. Hygienická údržba náhubku je velmi jednoduchá, stačí omýt vodou a nechat oschnout.
Velikost náhubku se správně zjistí změřením: šířka náhubku – měla by být o 1 – 2 cm větší než šířka kořene čenichu /lícních… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná