JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč Medium 11cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč Medium 11cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč Medium 11cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč Medium 11cm?

JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč Medium 11cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč Medium 11cm
Kde koupit:
obchody JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč Medium 11cm
Kompletní specifikace:
popis JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč Medium 11cm
Český návod:
návod JW Pet JW Hol-EE Děrovaný míč Medium 11cm

Legendární míček z přírodního kaučuku je ideální hračkou pro většinu psů. Těm, kteří mají rádi pamlskové hračky ho můžete naplnit pamlsky, s tahači se o něj přetahovat a aportovacím nadšencům ho prostě házet.
Pokud chcete hru udělat zajímavější, zkuste do míčku schovat menší oblíbenou hračku vašeho pejska, větší pamlsek na kousání, či naplňte míčem kusem látky, do kterého předem zabalíte malé pamlsky a pejsek je objeví až ve chvíli, kdy látku z míčku vytáhne. Jako většina hraček, je i tento míček určen zejména pro hru pod dozorem!
Děrovaný míček je odolný, ale zároveň měkký a příjemný do tlamy. Je vyroben z přírodního, certifikovaného a samozřejmě netoxického kaučuku. Tato hračka není plovoucí.
Dle aktuální nabídky můžete volit mezi barvami zelená, červená, modrá.
Dovolte nám prosím vybrat… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná