KAISER KAISEROVA DVOUSTOVKA izolovaná recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu KAISER KAISEROVA DVOUSTOVKA izolovaná a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt KAISER KAISEROVA DVOUSTOVKA izolovaná před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na KAISER KAISEROVA DVOUSTOVKA izolovaná?

KAISER KAISEROVA DVOUSTOVKA izolovaná důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze KAISER KAISEROVA DVOUSTOVKA izolovaná
Kde koupit:
obchody KAISER KAISEROVA DVOUSTOVKA izolovaná
Kompletní specifikace:
popis KAISER KAISEROVA DVOUSTOVKA izolovaná
Český návod:
návod KAISER KAISEROVA DVOUSTOVKA izolovaná

Udírna izolovaná „DVOUSTOVKA“ je svou velikostí naše královna mezi udírnami. Je určena především restauracím, rybárnám nebo menším řeznictvím, ale pokud nejste žádní troškaři, slušet bude hodně dobře i doma na zahradě!  Díky dvěma udícím komorám lze udit ryby i maso najednou, aniž by odkapávající tuk ovlivnil nižší patra udírny.
Vnější i vnitřní opláštění včetně vnitřní kostry je vyrobeno z nerezu. Kvalitní izolační vata uvnitř udírny umožňuje celoroční provoz a stejně jako ostatní naše izolované udírny, i zde lze komínek napojit na externí odvod kouře. Topit lze dřevem či pilinami a nebo po přikoupení elektrického setu i topnou spirálou s možností regulace teploty. 

Rozměry: 600 x 1255 x 410mm (š, v, h)
Materiál: Nerez AISI 430, SB+F

 
Obsah příslušenství: 1x zásuvka pro topení… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná