Karcher SC 4 EasyFix Iron Kit recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Karcher SC 4 EasyFix Iron Kit a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Karcher SC 4 EasyFix Iron Kit před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Karcher SC 4 EasyFix Iron Kit?

Karcher SC 4 EasyFix Iron Kit důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Karcher SC 4 EasyFix Iron Kit
Kde koupit:
obchody Karcher SC 4 EasyFix Iron Kit
Kompletní specifikace:
popis Karcher SC 4 EasyFix Iron Kit
Český návod:
návod Karcher SC 4 EasyFix Iron Kit

Mimořádně komfortní SC 4 EasyFix Iron čistí bez chemie a je použitelný kdekoli v domácnosti. Díky dvoustupňové regulaci páry lze její intenzitu přizpůsobit povrchu a znečištění. Při důkladném čištění parním čističem Kärcher odstraníte 99,99 % všech bakterií běžných v domácnosti, které se vyskytují na tvrdých plochách. Na dlaždičkách, varné desce, digestoři a dokonce i nejmenších rýhách se parní čistič postará díky vhodnému příslušenství o vzorné výsledky čištění. Odstraní i silně ulpívající nečistoty. Parní žehlička, která je součástí dodávky, ušetří až 50 procent času obvykle potřebného k žehlení. Podlahová hubice EasyFix přesvědčí flexibilním kloubem pro dosažení nejlepší ergonomie a technologií lamel pro dokonalé výsledky čištění. Komfortním systémem suchých zipů upevníte snadno a… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná