Kärcher – Základní sada spirálové hadice 10m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kärcher – Základní sada spirálové hadice 10m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kärcher – Základní sada spirálové hadice 10m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kärcher – Základní sada spirálové hadice 10m?

Kärcher – Základní sada spirálové hadice 10m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kärcher – Základní sada spirálové hadice 10m
Kde koupit:
obchody Kärcher – Základní sada spirálové hadice 10m
Kompletní specifikace:
popis Kärcher – Základní sada spirálové hadice 10m
Český návod:
návod Kärcher – Základní sada spirálové hadice 10m

Druh příslušenství: hadice
Sada spirálové hadice Kärcher nabízí ideální předpoklady pro pravidelné zavlažování v malých zahradách, na terasách, balkonech nebo při kempování. Již není nutné žádné zdlouhavé a namáhavé nošení zalévacích konví nebo tahání zahradních hadic. Sada spirálové hadice Kärcher je tím pravým pomocníkem a vždy připravena na všechny možné typy zavlažování. Vybavení: 10 m spirálová hadice neobsahující ftaláty, odolná proti UV záření, multifunkční postřikovací pistole, 1 x spojka pro spirálovou hadici s ochranou proti zlomení, 1 xspojka pro spirálovou hadici s ochranou proti zlomení a Aqua Stopem, kohoutová přípojka G3/4, kohoutová přípjka pro vnitří armatury a držák na stěnu. S pomocí sériově dodávané multifunkční postřikovací pistole lze snadno odstranit i hrubé… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná