Karlie obojek USB Visio Light recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Karlie obojek USB Visio Light a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Karlie obojek USB Visio Light před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Karlie obojek USB Visio Light?

Karlie obojek USB Visio Light důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Karlie obojek USB Visio Light
Kde koupit:
obchody Karlie obojek USB Visio Light
Kompletní specifikace:
popis Karlie obojek USB Visio Light
Český návod:
návod Karlie obojek USB Visio Light

Odolný a svítící obojek pro psy v sobě skrývá LED diody, které mohou nepřetržité svítit nebo blikat. Obojek lze zastřihnutím zkrátit na libovolný obvod krku, je voděodolný. Nabíjí se pomocí USB kabelu přes počítač.
Velikost 70cm pro střední a velké pejsky
Lámete si hlavu nad tím, jak zvýšit bezpečí vašeho pejska při pobíhání ve tmě, šeru, mlze nebo jinak snížené viditelnosti? Představujeme Vám speciální reflexní obojek Karlie Visio Light, který v sobě skrývá LED diody, které jen tak ve tmě nepřehlédnete.
Díky diodám vydává obojek výrazné červené světlo, které může blikat nebo nepřetržitě svítit a to po dobu až 3 hodin, do vzdálenosti až 500 metrů. Světlo obojku však není natolik ostré, aby vašemu pejskovi nepříjemně svítilo do očí a obtěžovalo ho při hraní. LED diody, které jsou umístěné… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná