Kayser Šlehačkové bombičky 10 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kayser Šlehačkové bombičky 10 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kayser Šlehačkové bombičky 10 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kayser Šlehačkové bombičky 10 ks?

Kayser Šlehačkové bombičky 10 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kayser Šlehačkové bombičky 10 ks
Kde koupit:
obchody Kayser Šlehačkové bombičky 10 ks
Kompletní specifikace:
popis Kayser Šlehačkové bombičky 10 ks
Český návod:
návod Kayser Šlehačkové bombičky 10 ks

Promění 0.5 l smetany až v 1.5 l nadýchané šlehačky. Získáte tak daleko větší objem než ručním šleháním. Plněno čistým oxidem dusným (N2O) určeným k potravinářským účelům. Vyrobeno v České republice předním světovým výrobcem šlehačů a bombiček, rakouskou firmou Kayser.
Jedná se o univerzální systém jednorázových šlehačkových bombiček. Bombičky nejsou určeny pro opakovatelné plnění, jsou bezzávitové a vyrobeny ze 100% recyklovatelné oceli. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena šarží a datumem plnění.
Používejte pouze se šlehači určenými pro tento jednorázový systém (Kayser, iSi, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atd.). Bombičky nejsou kompatibilní se šlehači Kisag nebo se šlehači pro výměnné bombičky Sifos.
Na každém obalu najdete údaj o doporučeném datu spotřeby. Bombičky… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná