TraumaPet 10ml oční kapky se stříbrem TP995 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu TraumaPet 10ml oční kapky se stříbrem TP995 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt TraumaPet 10ml oční kapky se stříbrem TP995 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na TraumaPet 10ml oční kapky se stříbrem TP995?

TraumaPet 10ml oční kapky se stříbrem TP995 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze TraumaPet 10ml oční kapky se stříbrem TP995
Kde koupit:
obchody TraumaPet 10ml oční kapky se stříbrem TP995
Kompletní specifikace:
popis TraumaPet 10ml oční kapky se stříbrem TP995
Český návod:
návod TraumaPet 10ml oční kapky se stříbrem TP995

Vhodný pro podporu hojení zánětlivých onemocnění oka a očního víčka bakteriálního a kvasinkového původu.
Účel použití
Čištění a zvlhčení oka. Vhodný pro podporu hojení zánětlivých onemocnění oka a očního víčka bakteriálního a kvasinkového původu. U zánětů smíšeného a nebakteriálního původu je účinek přípravku omezen.
Charakteristika
TraumaPet ophtal Ag je sterilní přípravek, který je určený pro zvlhčení a čištění oka a vnitřní strany očního víčka. Je vhodný i jako podpůrný prostředek při hojení zánětlivých onemocnění oka a očního víčka. Obsahuje nanostříbro. Ringerův roztok slouží jako pomocná látka a nosič. Byl zvolen proto, že jeho osmolarita se blíží osmolaritě očních slz.
Dlouholeté výzkumy a konkrétní aplikace prokázaly antimikrobní, fungicidní a protizánětlivé účinky stříbra…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná