Kayser Šlehačkové bombičky 50 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kayser Šlehačkové bombičky 50 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kayser Šlehačkové bombičky 50 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kayser Šlehačkové bombičky 50 ks?

Kayser Šlehačkové bombičky 50 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kayser Šlehačkové bombičky 50 ks
Kde koupit:
obchody Kayser Šlehačkové bombičky 50 ks
Kompletní specifikace:
popis Kayser Šlehačkové bombičky 50 ks
Český návod:
návod Kayser Šlehačkové bombičky 50 ks

Promění 0.5 l smetany až v 1.5 l nadýchané šlehačky. Získáte tak daleko větší objem než ručním šleháním. Plněno čistým oxidem dusným (N2O) určeným k potravinářským účelům. Vyrobeno v České republice předním světovým výrobcem šlehačů a bombiček, rakouskou firmou Kayser.
Jedná se o univerzální systém jednorázových šlehačkových bombiček. Bombičky nejsou určeny pro opakovatelné plnění, jsou bezzávitové a vyrobeny ze 100% recyklovatelné oceli. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena šarží a datumem plnění.
Používejte pouze se šlehači určenými pro tento jednorázový systém (Kayser, iSi, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atd.). Bombičky nejsou kompatibilní se šlehači pro výměnné bombičky Sifos a Kisag.
Na každém obalu najdete údaj o doporučeném datu spotřeby. Bombičky lze bez obav… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná