KeepCup Brew Cork Press M 0,34 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu KeepCup Brew Cork Press M 0,34 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt KeepCup Brew Cork Press M 0,34 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na KeepCup Brew Cork Press M 0,34 l?

KeepCup Brew Cork Press M 0,34 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze KeepCup Brew Cork Press M 0,34 l
Kde koupit:
obchody KeepCup Brew Cork Press M 0,34 l
Kompletní specifikace:
popis KeepCup Brew Cork Press M 0,34 l
Český návod:
návod KeepCup Brew Cork Press M 0,34 l

Nový skleněný hrnek KeepCup s korkovým kroužkem v krásném a nadčasovém designu se spoustou vychytávek, které si ihned zamilujete. Samotný skleněný hrnek je vyroben z extra odolného tvrzeného sodno-draselného skla, takže když vyklouzne z ruky, nic se neděje. Nově přepracované plastové víčko má přidané kvalitní těsnění a pohyblivé zarážky proti nechtěnému protečení i rychlému vychladnutí a také zvětšený trojúhelníkový otvor na pití, pro lepší zážitek z vůně vašeho nápoje. Korkový kroužek kolem hrnku pochází z dubového Portugalského lesa a je lehký, recyklovatelný, antibakteriální a má skvělé tepelné vlastnosti. Korkový kroužek je přírodní produkt a časem jeho patina bude vyprávět příběh svého používání.
Na skleněném hrnku je jemně vypískované logo Keepcup. Víčko i hrnek jsou ze 100%… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná