Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks?

Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks
Kde koupit:
obchody Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks
Kompletní specifikace:
popis Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks
Český návod:
návod Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks

Kelparen jsou unikátní dentální tyčinky s trojím účinkem založeny na jedinečné kombinaci aktivních látek a mechanického čištění. Odstiňující zápach z tlamy, redukující zubní plak a zubního kámen. Kelparen dále preventivně působí proti vzniku paradontózy a gingivitidy.
Velmi často zanedbávaným problémem u psů a koček je zubní kámen, plak a zápach z dutiny ústní. Často vedou až k paradontóze, gingivitidě nebo vypadávání zubů, což jsou velmi bolestivé, komplikované a špatně řešitelné obtíže.
Proč vznikají problémy v tlamě zvířat?
Psům a kočkám se na zubech usazují bakterie, zbytky potravy a chemické látky ze slin. Kombinací těchto látek vzniká zubní plak, který vytváří povlak na zubech. Časem se vrstva plaku zesiluje a přidávají se další druhy bakterií, které mohou zasahovat až pod dásně…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná