Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50 sokl, PRO50SOKL recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50 sokl, PRO50SOKL a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50 sokl, PRO50SOKL před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50 sokl, PRO50SOKL?

Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50 sokl, PRO50SOKL důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50 sokl, PRO50SOKL
Kde koupit:
obchody Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50 sokl, PRO50SOKL
Kompletní specifikace:
popis Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50 sokl, PRO50SOKL
Český návod:
návod Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50 sokl, PRO50SOKL

Keramia PRO skříňka s umyvadlem 50x25x85 cm – sokl – skříňka 45cm s umyvadlem HA5650
Nová řada bílého nábytku na nerezových nožičkách a s moderním designem umyvadel a zrcadly s halogenovým osvětlením. V zrcadlech KERAMIA PRO je nově nainstalována vyhřívaná folie o velikosti 30×42 cm,která zabraňuje zamlžování zrcadla.
Řada bílého nábytku na nerezových nožičkách a s moderním designem umyvadel a zrcadly s halogenovým osvětlením. Skříňky pod umyvadlo jsou v šířkách 45 až 130 cm, doplňkové 35 a 50 cm (s variantou s košem na prádlo či s dvířky). Všechna dvířka u skříněk jsou vybavena brzdou zaručující pomalé a tiché dovření. Ke skříňkám pod umyvadlo je možné zakoupit praktické chromové madlo na ručník. V zrcadlech KERAMIA PRO je nainstalována vyhřívaná folie o velikosti 30×42 cm,která zabraňuje… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná