Kočičí strom na zeď DOLOMIT 2.0 – škrabadlo pro kočky, 160 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kočičí strom na zeď DOLOMIT 2.0 – škrabadlo pro kočky, 160 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kočičí strom na zeď DOLOMIT 2.0 – škrabadlo pro kočky, 160 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kočičí strom na zeď DOLOMIT 2.0 – škrabadlo pro kočky, 160 cm?

Kočičí strom na zeď DOLOMIT 2.0 – škrabadlo pro kočky, 160 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kočičí strom na zeď DOLOMIT 2.0 – škrabadlo pro kočky, 160 cm
Kde koupit:
obchody Kočičí strom na zeď DOLOMIT 2.0 – škrabadlo pro kočky, 160 cm
Kompletní specifikace:
popis Kočičí strom na zeď DOLOMIT 2.0 – škrabadlo pro kočky, 160 cm
Český návod:
návod Kočičí strom na zeď DOLOMIT 2.0 – škrabadlo pro kočky, 160 cm

Dřevěný škrabací strom pro kočku Dolomit je velké odpočívadlo pro kočky , které se připevňuje na zeď. Moderní kočičí strom s pelíšky pro vaši kočku. montáž na stěnu polstrovaná tkanina se suchým zipem, odnímatelná výška: 160 cm Houpací síť: 35 x 33 cm lůžko: ø 40 cm sloupek: ø 9 cm včetně sisalového lana sisal lepený na sloupky sloupky jsou vyrobené ze dřeva Vážení zákazníci, velice se Vám omlouváme, ale toto zboží je momentálně nedostupné. Na skladě ho opět budeme mít koncem ledna 2018. Přijaté objednávky na toto zboží budou proto expedovány až po tomto termínu. Děkujeme za pochopení. Škrabací strom pro kočku je vhodným místem pro hru a odpočinek vaší kočky. Pokud nechcete, aby si vaše kočka brousila drápky na nevhodných místech a otírala se o nábytek, a pokud toužíte poskytnout vaší… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná