Kuchyňská linka Casarredo VALERIA 220 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kuchyňská linka Casarredo VALERIA 220 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kuchyňská linka Casarredo VALERIA 220 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kuchyňská linka Casarredo VALERIA 220 cm?

Kuchyňská linka Casarredo VALERIA 220 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kuchyňská linka Casarredo VALERIA 220 cm
Kde koupit:
obchody Kuchyňská linka Casarredo VALERIA 220 cm
Kompletní specifikace:
popis Kuchyňská linka Casarredo VALERIA 220 cm
Český návod:
návod Kuchyňská linka Casarredo VALERIA 220 cm

Kuchyně moderního stylu. Tato kuchyně je navržena tak, že skříňky se dají poskládat v libovolném pořadí. To vám umožní si sestavit kuchyni podle svých představ. Korpus i sokl jsou z kvalitního lamina s 3D strukturou bílé barvy, dvířka z MDF dekorem deště v stříbrné a černé barvě, vše hraněné ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je v ceně, možnost dokoupení bočních soklů. Spotřebiče, dřez, digestoř v ceně nejsou.

Sestava se skládá ze spodních skříněk:výška 85 cm, hloubka 48 cm, šířka: – 60 cm skříňka 2-dveřová – 80 cm skříňka pod dřez 2-dveřová – 40 cm skříňka se 3 zásuvkami – 40 cm skříňka 1-dvéřová
a vrchních skříněk:výška 72 cm, hloubka 32 cm, šířka:- 80 cm skříňka 2-dveřová – 80 cm výklopná skříňka – 80 cm výklopná vitrína – 60 cm výklopná… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná