Lechuza Květináč Balconera Cottage Antracit, 50 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lechuza Květináč Balconera Cottage Antracit, 50 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lechuza Květináč Balconera Cottage Antracit, 50 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lechuza Květináč Balconera Cottage Antracit, 50 cm?

Lechuza Květináč Balconera Cottage Antracit, 50 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lechuza Květináč Balconera Cottage Antracit, 50 cm
Kde koupit:
obchody Lechuza Květináč Balconera Cottage Antracit, 50 cm
Kompletní specifikace:
popis Lechuza Květináč Balconera Cottage Antracit, 50 cm
Český návod:
návod Lechuza Květináč Balconera Cottage Antracit, 50 cm

Výsadbové vložky umožňují pohodlnou výsadbu rostlin. Truhlík Balconera upevníte na zábradlí či na stěnu a osázené vložky vložíte do nádoby. Hotovo. U této sady all-in-one je také: výsadbová vložka se zemním zavlažováním Lechuza. Péče o rostliny bude díky originálnímu systému zemního zavlažování LECHUZA snadná jako hračka. Již nikdy žádné přelití. Ukazatel hladiny vody, zajišťuje kompletní kontrolu zalévání. Plnící šachta, snadné naplnění vodou a tekutým hnojivem. Pěstební substrát LECHUZA PON jako dělící vrstva, ideálně dávkuje přívod vody k rostlině. Dělící půdní vrstva, vytváří zásobník vody na dně nádoby, díky čemuž vydrží okolí bez zalévání až 12 týdnů.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná