LEOVET Repelent TamTam Vet 500ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LEOVET Repelent TamTam Vet 500ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LEOVET Repelent TamTam Vet 500ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LEOVET Repelent TamTam Vet 500ml?

LEOVET Repelent TamTam Vet 500ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LEOVET Repelent TamTam Vet 500ml
Kde koupit:
obchody LEOVET Repelent TamTam Vet 500ml
Kompletní specifikace:
popis LEOVET Repelent TamTam Vet 500ml
Český návod:
návod LEOVET Repelent TamTam Vet 500ml

Repelent proti klíšťatům, komárům, mouchám a ovádům s obsahem aktivních složek založených na čistě rostlinné bázi. Přípravek se nevstřebává do kůže a díky tomu je jeho účinnost až 4x delší oproti běžným repelentům tohoto typu na trhu. Emulze neobsahuje žádný alkohol nebo konzervační látky. Vyhněte se kontaktu s očima, sliznicemi a s otevřenými ranami. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/nádobu likvidujte v souladu s místními/ regionálními/ národními/ mezinárodními předpisy. Biocidní využití TP 19 pro širokou veřejnost. Reg. s č. MZDR 68130/2017/SOZ pro prodej v ČR. Balení 500 ml a 2500 ml… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná