LIMES Vision zastřešení bazénu 5,7 x 2,7 m recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LIMES Vision zastřešení bazénu 5,7 x 2,7 m a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LIMES Vision zastřešení bazénu 5,7 x 2,7 m před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LIMES Vision zastřešení bazénu 5,7 x 2,7 m?

LIMES Vision zastřešení bazénu 5,7 x 2,7 m důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LIMES Vision zastřešení bazénu 5,7 x 2,7 m
Kde koupit:
obchody LIMES Vision zastřešení bazénu 5,7 x 2,7 m
Kompletní specifikace:
popis LIMES Vision zastřešení bazénu 5,7 x 2,7 m
Český návod:
návod LIMES Vision zastřešení bazénu 5,7 x 2,7 m

Vnější rozměr (šxd): 570 x 270 cm Je určen pro bazén o rozměru: 250 x 500 cm Jedná se o jednoobloukové provedení, je tedy vhodné, aby byl možný dostatečně dlouhý odjezd zastřešení. Je třeba počítat s tím, že v tomto jednoobloukovém provedení je kryt otočen – šířka (čelo) je větší než délka. Uvedená cena je kalkulovaná za základní provedení se vzpěrou v jednom čele, která zajistí otevřené čelo.
Velikost zastřešení je není daný pevně. Děláme zastřešení na míru. Pro konkrétní nabídku je potřeba vyplnit dotazník zde
Cena zastřešení je pouze orientační   Do týdne Vám přijde nabídka od nás
Konstrukce je vyrobena z plastových profilů s hliníkovými výztuhami. V základním provedení je vodící kolejnice dlouhá stejně jako celé zastřešení. Uvedná cena je za typizovanou velikost. Pokud nám zašlete… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná