Lovela Color tekutý prací prostředek 50 praní 4,7 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lovela Color tekutý prací prostředek 50 praní 4,7 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lovela Color tekutý prací prostředek 50 praní 4,7 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lovela Color tekutý prací prostředek 50 praní 4,7 l?

Lovela Color tekutý prací prostředek 50 praní 4,7 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lovela Color tekutý prací prostředek 50 praní 4,7 l
Kde koupit:
obchody Lovela Color tekutý prací prostředek 50 praní 4,7 l
Kompletní specifikace:
popis Lovela Color tekutý prací prostředek 50 praní 4,7 l
Český návod:
návod Lovela Color tekutý prací prostředek 50 praní 4,7 l

5% nebo více, avšak méně než 15% aniontové povrchově aktivní látky Méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky Fosfonáty Mýdla Benzisothiazolinone Methylisothiazolinone Parfém
O produktu
Prací prostředek je určen pro ty, na kterých nám nejvíc záleží ‒ naše děti, a proto neobsahuje žádné optické zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani jiné alergeny. Produkty této značky doporučuje Ústav pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí a sdružení Dětem zdraví (sdružení pro pomoc dětem trpícím alergickými a chronickými respiračními nemocemi). 
Vlastnosti

speciálně vyvinuté hypoalergenní složení pro extra citlivou a dětskou pokožku a pro osoby, které trpí alergiemi a podrážděním,  způsobené agresivními pracími prostředky.
zaměřeno pro děti již od 1. dne života
účinně odstraňuje nečistoty… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná