Lucky Reptile Tropical Turf 40x20x3 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Tropical Turf 40x20x3 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Tropical Turf 40x20x3 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Tropical Turf 40x20x3 cm?

Lucky Reptile Tropical Turf 40x20x3 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Tropical Turf 40x20x3 cm
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Tropical Turf 40x20x3 cm
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Tropical Turf 40x20x3 cm
Český návod:
návod Lucky Reptile Tropical Turf 40x20x3 cm

Přírodní rašeliník v plátech určený pro vytvoření nádherného pozadí v teráriích. Ideální pro chov žab.
Tropical Turf má vláknitou a vzdušnou strukturu, která dovoluje absorbci velkého množství vody. Výborně se proto hodí k vytvoření přirozeně vypadajícího pozadí v tropických vlhkých teráriích. Je možné s ním také pokrýt dno terária, nebo zakrýt např. konstrukci vodopádu. Tropical Turf je díky nízkým pořizovacím nákladům vhodnou alternativou xaximu.
Tropical Turf je ryze přírodní produkt a v tropických vlhkých teráriích s dostatkem vody a tím správným osvětlením je ideální pro růst rozličných druhů rostlin (např. mechy, kapradiny nebo bromélie).
Tropical Turf má poměrně nízké pH (3.5), což znamená, že není vhodný pro všechny rostliny. Při osazování těchto plátů rašeliníku je tedy třeba… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná