Lucky Reptile Tea Bush 100 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Tea Bush 100 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Tea Bush 100 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Tea Bush 100 cm?

Lucky Reptile Tea Bush 100 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Tea Bush 100 cm
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Tea Bush 100 cm
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Tea Bush 100 cm
Český návod:
návod Lucky Reptile Tea Bush 100 cm

Vysušený stromek čajovníku pro dekoraci terárií. Nádherný přírodní vzhled. Originální čajovník čínský ve velikosti cca 100 cm je perfektním prvkem pro rozčlenění prostoru ve vyšších teráriích.
Poskytuje možnost lezení, úkrytu mezi větvičkami a vypadá opravdu velmi atraktivně a naprosto přirozeně.
Vhodný pro pouštní i tropická terária. Doporučujeme dekoraci pomocí tilandsie šedé – španělského mechu. Trsy této tilandsie mohou volně viset z větví čajovníku.
více informací

Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO?

Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO
Český návod:
návod Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Deluxe PRO

Profesionální digitální teploměr s vlhkoměrem ke kontrole klimatických podmínek v teráriu.
Teplota a vlhkost jsou kritickými faktory při chovu terarijních zvířat. Je proto zapotřebí tyto dva faktory neustále monitorovat. Pro mnoho druhů je také nutné vytvořit různé klimatické zóny uvnitř terárií, tj. chladné i teplé místa (chladné většinou pro ukrytí na noc, lokální teplé pak pro vyhřívání).
Teploměr a vlhkoměr Lucky Reptile Deluxe PRO nám pomáhá vlhkost a teplotu monitorovat, je proto daleko snazší udržení požadovaných hodnot vzhledem k nárokům zvířat.
Přístroj je vybaven kombinovaným externím (kombo) senzorem pro snímání aktuální teploty a vlhkosti a také přídavným externím senzorem pro snímání teploty. To nám umožňuje měřit celkovou teplotu a vlhkost v teráriu, plus lokální teplotu např… více informací

Lucky Reptile Tronchos korkové větve 50-150 cm 1 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Tronchos korkové větve 50-150 cm 1 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Tronchos korkové větve 50-150 cm 1 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Tronchos korkové větve 50-150 cm 1 kg?

Lucky Reptile Tronchos korkové větve 50-150 cm 1 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Tronchos korkové větve 50-150 cm 1 kg
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Tronchos korkové větve 50-150 cm 1 kg
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Tronchos korkové větve 50-150 cm 1 kg
Český návod:
návod Lucky Reptile Tronchos korkové větve 50-150 cm 1 kg

Proto vypadají velmi atraktivně a poskytují prostor pro šplhání.
K dispozici jsou větve různých délek, průměrů a rozsoch.
Nabízené korkové větve se prodávají na kg, proto i v ceníku najdete cenu za 1 kg. Délka jednotlivých větví je cca 50 – 150 cm.
více informací

Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory?

Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory
Český návod:
návod Lucky Reptile Terra Fan Set A/C adaptér + 2 ventilátory

Ventilační systém pro terária.
Nízkovoltové ventilátory (12V) jsou vybaveny jednoduchým termostatem, který řídí rychlost otáček větráků v závislosti na teplotě. Bude-li tedy teplota v teráriu příliš vysoká, větráky zrychlí, aby zajistily rychlejší výměnu vzduchu. Při nižší teplotě se ventilátory točí pomaleji.
Základní set tvoří A/C adaptér (trafo) a 2 ventilátory. Je však možné ventilátory dokoupit zvlášť, na jedno trafo mohou být napojeny až 4 ventilátory současně.
Použití ventilační techniky v teráriích má velký význam při chovu určitých druhů, zejména chameleonů. Ti potřebují velmi dobře ventilované prostory. I tropická vlhká terária by měla být dobře provzdušněná, v přírodě je vždy čerstvý vzduch i v těch nejvlhčích oblastech.  
více informací

Lucky Reptile Ivy Vine 200 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Ivy Vine 200 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Ivy Vine 200 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Ivy Vine 200 cm?

Lucky Reptile Ivy Vine 200 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Ivy Vine 200 cm
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Ivy Vine 200 cm
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Ivy Vine 200 cm
Český návod:
návod Lucky Reptile Ivy Vine 200 cm

Lucky Reptile Jungle Vine Ivy Vine, ca. 200 cm – Dlouhé, umělé popínavé rostliny vypadají velmi pěkně a přirozeně a jsou výborné pro dekoraci zejména tropických terárií. Velké zelené listy poskytují zvířatům úkryt a pocit bezpečí, zejména stromové druhy žab nebo gekoni či chameleoni budou tuto dekoraci hojně využívat. Rostliny Jungle Vine je také možno použít v akvateráriích pro mláďata vodních želv, čímž vytvoříme plovoucí ostrůvky a místa pro slunění. Nádherně působí kombinace s korkovou kůrou. Jungle Vine můžeme naaranžovat i na vnitřní stěny terárií pomocí přirozeně vypadajícího držáku na rostliny Plant Holder.
více informací

Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max?

Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max
Český návod:
návod Lucky Reptile Thermo-Hygrometer Min/Max

Tři různě barevné ručičky ukazují tedy nejen aktuální teplotu, ale také nejnižší a nejvyšší naměřenou. Aktuální vlhkost je zobrazována samostatně.
Již nepotřebujete digitální zařízení, abyste mohli kontrolovat rozmezí teplot i během Vaší nepřítomnosti. Ihned vidíte přehledné rozmezí teplot.
Teploměr s vlhkoměrem je poměrně velký pro snadné odečítání údajů. Nepotřebujete žádný návod, ani nemusíte nic nastavovat – zařízení pouze umístíte tam, kde si přejete vlhkost a teplotu monitorovat.
více informací

Lucky Reptile New Design Korkové pozadí drsné 60×30 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile New Design Korkové pozadí drsné 60×30 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile New Design Korkové pozadí drsné 60×30 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile New Design Korkové pozadí drsné 60×30 cm?

Lucky Reptile New Design Korkové pozadí drsné 60×30 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile New Design Korkové pozadí drsné 60×30 cm
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile New Design Korkové pozadí drsné 60×30 cm
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile New Design Korkové pozadí drsné 60×30 cm
Český návod:
návod Lucky Reptile New Design Korkové pozadí drsné 60×30 cm

Nádherné pozadí z přírodního korku ve dvou barevných variantách a několika rozměrech.
Populární korkové pozadí Lucky Reptile je nyní k dispozici také ve dvou nových modifikacích. Model „Rough“ (= drsný) má velmi zvrásněný a členitý povrch, který skýtá množství příležitostí pro šplhání a úkryty. Vypadá také velmi přirozeně.
Model „Dark“ (= tmavý), je vyráběn ze speciální tmavé kůry, která vypadá velmi zvláštně. Svým charakteristickým vzhledem se nejlépe hodí do pralesních terárií.
V naší nabídce najdete dva základní rozměry od každého druhu korkového pozadí, stejně tak jako korek přizpůsobený jednotlivým velikostem terárií Herp-Tarrium.  
více informací

Lucky Reptile Bamboo tyč 1 m x 10 cm hrubá recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Bamboo tyč 1 m x 10 cm hrubá a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Bamboo tyč 1 m x 10 cm hrubá před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Bamboo tyč 1 m x 10 cm hrubá?

Lucky Reptile Bamboo tyč 1 m x 10 cm hrubá důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Bamboo tyč 1 m x 10 cm hrubá
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Bamboo tyč 1 m x 10 cm hrubá
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Bamboo tyč 1 m x 10 cm hrubá
Český návod:
návod Lucky Reptile Bamboo tyč 1 m x 10 cm hrubá

Bambus nehnije, neplesniví a je prakticky nezničitelný. Povrch bambusových tyčí je velmi hladký, proto se dobře čistí. V teráriích se stromovými gekony, felsumami nebo chameleony vypadá nádherně a je velmi účelný. Bambus nehnije, neplesniví a je prakticky nezničitelný. Povrch bambusových tyčí je velmi hladký, proto se dobře čistí. V teráriích se stromovými gekony, felsumami nebo chameleony vypadá nádherně a je velmi účelný.
více informací

Lucky Reptile tmavé korkové pozadí 50x20x2 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile tmavé korkové pozadí 50x20x2 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile tmavé korkové pozadí 50x20x2 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile tmavé korkové pozadí 50x20x2 cm?

Lucky Reptile tmavé korkové pozadí 50x20x2 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile tmavé korkové pozadí 50x20x2 cm
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile tmavé korkové pozadí 50x20x2 cm
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile tmavé korkové pozadí 50x20x2 cm
Český návod:
návod Lucky Reptile tmavé korkové pozadí 50x20x2 cm

Náš opravdový bestseller, toto pozadí je z obou stran stejné a velmi dobře se přizpůsobuje rozměrům terária řezem. K dispozici ve dvou velikostech. Náš opravdový bestseller, toto pozadí je z obou stran stejné a velmi dobře se přizpůsobuje rozměrům terária řezem. K dispozici ve dvou velikostech.
více informací

Lucky Reptile Egg O´Bator recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Lucky Reptile Egg O´Bator a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Lucky Reptile Egg O´Bator před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Lucky Reptile Egg O´Bator?

Lucky Reptile Egg O´Bator důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Lucky Reptile Egg O´Bator
Kde koupit:
obchody Lucky Reptile Egg O´Bator
Kompletní specifikace:
popis Lucky Reptile Egg O´Bator
Český návod:
návod Lucky Reptile Egg O´Bator

Ideální typ inkubátoru pro začínající chovatele. Své uplatnění však jistě najde i u chovatelů, kteří mají pouze jeden pár zvířat jako mazlíčky a snůšky vajec jsou pak spíše sporadické, popř. tam, kde agama, gekončík nebo užovka náhle snesla vajíčka, se kterými chovatel nepočítal.
Vnitřní kapacita tohoto inkubátoru je cca 4 L, což je postačující pro 3 krabičky se snůškami vajec. Uvedení inkubátoru Egg O´Bator do provozu je tak jednoduché, jak jen to může být: stačí inkubátor zapojit do zásuvky el. vedení a vybrat jeden ze tří přednastavených teplotních programů, tj. 26°C, 29°C a 32°C. Tyto teploty jsou perfektní pro většinu základních druhů plazů, jako jsou gekončíci noční, agamy vousaté, chameleoni jemenští nebo korálovky či užovky. Návody k chovu těchto druhů, tipy a triky pak najdete v… více informací