ManMat obojek Standard nylonový polostahovací recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ManMat obojek Standard nylonový polostahovací a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ManMat obojek Standard nylonový polostahovací před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ManMat obojek Standard nylonový polostahovací?

ManMat obojek Standard nylonový polostahovací důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ManMat obojek Standard nylonový polostahovací
Kde koupit:
obchody ManMat obojek Standard nylonový polostahovací
Kompletní specifikace:
popis ManMat obojek Standard nylonový polostahovací
Český návod:
návod ManMat obojek Standard nylonový polostahovací

Polostahovací obojek pro všechna běžná plemena. Obvod obojku je nastavitelný v rozsahu 28 – 50 cm, šířka 3 cm. Stahování obojku cca 4 cm. Velmi kvalitní obojky s originálním „MANMAT“ designem, které vydrží Vašemu psovi dlouhé roky.Vhodný k MANMAT vodítkům. Vhodný pro středně velké až obří psy. Také v reflexní variantě. S okem na vodítko (30 mm). Vyrobený z kvalitního materiálu nepocházejícího z Asie ale naopak je vyroben z materiálů a v originálním vzoru vyvinutých firmou MANMAT. Firma MANMAT se od roku 1986 zabývá výrobou horolezeckých úvazků. V roce1992 začala vyrábět i potřeby pro psí spřežení a kynologii. V současné době pokračuje ve vývoji nových materiálů a typů ve spolupráci s čtyřnásobným vítězem IDITA ROD Jeffem Kingem a s firmou HOWLING DOG ALASKA. Již po tři roky v jejich… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná