MENFORSAN antiparazitní sprej pro ptáky 250ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu MENFORSAN antiparazitní sprej pro ptáky 250ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt MENFORSAN antiparazitní sprej pro ptáky 250ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na MENFORSAN antiparazitní sprej pro ptáky 250ml?

MENFORSAN antiparazitní sprej pro ptáky 250ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze MENFORSAN antiparazitní sprej pro ptáky 250ml
Kde koupit:
obchody MENFORSAN antiparazitní sprej pro ptáky 250ml
Kompletní specifikace:
popis MENFORSAN antiparazitní sprej pro ptáky 250ml
Český návod:
návod MENFORSAN antiparazitní sprej pro ptáky 250ml

Pokud si pořídíme okrasného ptáčka, ať už je to kanárek, andulka, papoušek nebo pěnkava, chceme pro něj to nejlepší. Mimo výběru vyváženého a hodnotného krmiva, správné a prostorné klece pro dostatečně volný pohyb ptáčka nesmíme zapomínat na kvalitní péči o ptačí opeření. Napadení otravným a parazitickým hmyzem není nic příjemného. Navíc neodbytný hmyz často přenáší nemoci, proto je třeba ptačího kamaráda dostatečně chránit. Parfémovaný antiparazitický sprej odpudí všechny druhy otravného, parazitického hmyzu, který by chtěl vašemu ptačímu kamarádovi ublížit. Sprej působí jako přírodní insekticid, proto zažene všechen otravný hmyz jako například čmelík, všenka, blecha a klíšťata. Váš ptáček se už nebude trápit vypadáváním a úbytkem peří vlivem těchto cizopasných zvířat. Ptačí kabátek bude… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná