Menforsan Cat Antistres 125 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Menforsan Cat Antistres 125 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Menforsan Cat Antistres 125 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Menforsan Cat Antistres 125 ml?

Menforsan Cat Antistres 125 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Menforsan Cat Antistres 125 ml
Kde koupit:
obchody Menforsan Cat Antistres 125 ml
Kompletní specifikace:
popis Menforsan Cat Antistres 125 ml
Český návod:
návod Menforsan Cat Antistres 125 ml

Přírodní přípravek pro kočky, obsahující přírodní látky, které snižují úzkost, agresivní chování a nadměrné mňoukání. Nastříká se na škrabku, odpočívadlo, přepravní klec, hračky, atd. Snižuje úzkost a stres ve stresových situacích způsobených změnou v prostředí nebo v období páření. Produkt nezanechává skvrny, je vhodný na všechny druhy materiálu.
Pokud si domu pořídíme kočičí slečnu, je nutné se připravit na to, že zhruba 2x – 4x ročně u ní proběhne období říje, lidově zvané válení nebo mrouskání. Říje samotná trvá 7 – 10 dní. Po tuto dobu je kočka velice neklidná, častěji mňouká a má tendenci utíkat. U kocourů se zase může objevit agresivnější chování a rovněž tendence utéct pryč za kočkami.
Menforsan Antistres pro kočky pomáhá snižovat napětí u kocourů a koček. Využívá přírodní sílu… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná