NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW /5 SEMEN/ recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW /5 SEMEN/ a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW /5 SEMEN/ před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW /5 SEMEN/?

NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW /5 SEMEN/ důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW /5 SEMEN/
Kde koupit:
obchody NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW /5 SEMEN/
Kompletní specifikace:
popis NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW /5 SEMEN/
Český návod:
návod NEJPÁLIVĚJŠÍ CHILLI TRINIDAD MORUGA SCORPION YELLOW /5 SEMEN/

PÁLIVOST:  AŽ 2 009 231 SHU !!!
Představujeme Vám CHILLI papričky odrůda TRINIDAD MORUGA SCORPION. JE TO OFICIÁLNĚ  NEJPÁLIVĚJŠÍ ODRŮDA CHILLI PAPRIČEK a zároveň patří mezi nejmladší vypěstované odrůdy.  Z TRŮNU NEJPÁLIVĚJŠÍCH PAPRIČEK SESADILA ODRŮDU TRINIDAD SCORPION BUTCH TAYLOR dne 6. února 2012 při konání 2012 New Mexico Chile Conference pořádaného v Las Cruces, Nové Mexiko, kdy byly vyhlášeny oficiální SHU parametry této odrůdy. Řada prodejců prodává různé odrůdy chilli papriček jako nejpálivější, ale NEJPÁLIVĚJŠÍ JSOU ZATÍM DVĚ ODRŮDY, A TO TRINIDAD MORUGA SCORPION A CAROLINA REAPER (MÁME V NABÍDCE)!!!
V našich podmínkách lze nejlepších výsledků dosáhnout při pěstování ve skleníku nebo fóliovníku (dostatek tepla a světla a prostoru) nebo doma.
Lusky jsou asi 4-5 cm dlouhé a 4 cm… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná