Niceboy Powerbank 10.000 mAh recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Niceboy Powerbank 10.000 mAh a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Niceboy Powerbank 10.000 mAh před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Niceboy Powerbank 10.000 mAh?

Niceboy Powerbank 10.000 mAh důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Niceboy Powerbank 10.000 mAh
Kde koupit:
obchody Niceboy Powerbank 10.000 mAh
Kompletní specifikace:
popis Niceboy Powerbank 10.000 mAh
Český návod:
návod Niceboy Powerbank 10.000 mAh

Niceboy Power Bank 10.000 mAh zaručí, že si na cestách nebo volné přírodě zachováte dostatek energie pro vaše zařízení. Vysoká kapacita 10.000 mAh umožní i vícenásobné dobytí většiny přístrojů. S powerbankou můžete nabíjet nejen všechny druhy akčních kamer, ale také další zařízení jako mobilní telefony, fotoaparáty, tablety a další.

Kompaktní a velice lehká externí baterie se dodává se stylovou povrchovou úpravou. Malé rozměry a hmotnost jistě ocení každý, kdo potřebuje vždy mít po ruce spolehlivý zdroj energie. Nabíjení je možné pomocí dvojice konektorů USB, můžete tedy nabíjet i více zařízení zároveň. Powerbanka disponuje také užitečnou ochranou Smart Power proti škodlivým energetickým výkyvům.

Klíčové vlastnosti

široké možnosti připojení

superslim design se zaoblenými… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná