Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the seo-ultimate domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-includes/functions.php on line 6170

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-includes/functions.php:6170) in /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1597
Nikon NIKKOR 18-300MM F3.5-6.3G ED VR AF-S DX recenze | Recenze, hodnocení

Nikon NIKKOR 18-300MM F3.5-6.3G ED VR AF-S DX recenze

Plánujete nákup produktu: a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na

důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze
Kde koupit:
obchody
Kompletní specifikace:
popis
Český návod:
návod
Výkonný superteleobjektiv formátu DX s 16,7× zoomem. Tento kompaktní a všestranný objektiv nabízí široký rozsah ohniskových vzdáleností 18–300 mm a je ideální v situacích, kdy chcete cestovat nalehko a současně využívat různé fotografické perspektivy.

Objektiv je ideální pro cestování a amatérskou fotografii sportu a zvířat v přírodě. Konstrukční provedení objektivu dosahuje velmi malých rozměrů bez kompromisů s ohledem na kvalitu obrazu. Optické členy ze skel ED a asférické optické členy zaručují vysoké rozlišení a kontrast obrazu; systém redukce vibrací Nikon poskytuje brilantní snímky i při fotografování z ruky a použití nejdelší ohniskové vzdálenosti superteleobjektivu. Praktická aretace zoomu zaručuje stabilní rozměry objektivu při jeho transportu.

Hlavní rysy

Objektiv formátu DX s 16,7× zoomem: nabízí rozsah ohniskových vzdáleností 18–300 mm (ekvivalent u formátu FX: 27–450 mm). Poskytuje výjimečně všestranné pokrytí od širokoúhlého objektivu až po superteleobjektiv.
Snadno přenosné provedení: ideální všestranný objektiv pro běžné fotografování na cestách a pro amatérskou fotografii sportu a zvířat v přírodě. Objektiv se s ohledem na svůj výkon a rozsah vyznačuje překvapivě kompaktní a lehkou konstrukcí.
Vysoký optický výkon: tři optické členy ze skel ED (optická skla s extrémně nízkým rozptylem světla) a tři asférické optické členy pomáhají dosahovat vysokého rozlišení a kontrastu obrazu při současné minimalizaci většiny vad zobrazení včetně barevné vady.
Systém redukce vibrací (VR): minimalizuje účinky chvění fotoaparátu a umožňuje fotografovat časy závěrky až o 4 EV delšími než obvykle. Provoz redukce vibrací je tichý i při záznamu videosekvencí.
Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM): zaručuje tiché a rychlé automatické zaostřování.
Spínač aretace zoomu: zajišťuje stabilní rozměry objektivu v době, kdy se objektiv nepoužívá.
Upevňovací bajonet s těsněním proti klimatickým vlivům

Technické specifikace
Ohnisková vzdálenost 18–300 mm
Světelnost f/3,5–6,3
Nejvyšší clonové číslo f/22–40
Konstrukce objektivu 16 čoček/12 členů (včetně 3 optických členů ze skel ED a 3 asférických optických členů)
Obrazový úhel 76 °–5°20′
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost 0,48 m od obrazové roviny ve všech pozicích zoomu
Počet lamel clony 7 (s optimalizovaným tvarem)
Průměr filtrového závitu 67 mm
Průměr × délka (od dosedací plochy upevňovacího bajonetu) Cca 78,5 × 99 mm
Hmotnost Cca 550 g
Dodávané příslušenství 67mm zaklapávací přední krytka objektivu LC-67, zadní krytka objektivu LF-4


Deprecated: Function create_function() is deprecated in /data/web/virtuals/306316/virtual/www/domains/recenze-hodnoceni.cz/wp-content/plugins/seo-ultimate/includes/jlfunctions/arr.php on line 64