OEM Microsoft Windows 7 Home Premium CZ GGK DSP OEI (4VC-00004) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu OEM Microsoft Windows 7 Home Premium CZ GGK DSP OEI (4VC-00004) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt OEM Microsoft Windows 7 Home Premium CZ GGK DSP OEI (4VC-00004) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na OEM Microsoft Windows 7 Home Premium CZ GGK DSP OEI (4VC-00004)?

OEM Microsoft Windows 7 Home Premium CZ GGK DSP OEI (4VC-00004) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze OEM Microsoft Windows 7 Home Premium CZ GGK DSP OEI (4VC-00004)
Kde koupit:
obchody OEM Microsoft Windows 7 Home Premium CZ GGK DSP OEI (4VC-00004)
Kompletní specifikace:
popis OEM Microsoft Windows 7 Home Premium CZ GGK DSP OEI (4VC-00004)
Český návod:
návod OEM Microsoft Windows 7 Home Premium CZ GGK DSP OEI (4VC-00004)

Revoluční operační systém Windows 7 Home Premium je vhodný zejména pro domácnosti. Nová generace operačního systému od společnosti Microsoft přináší celou řadu nových funkcí a současně optimalizuje chod těch stávajících. Práce na počítači se tak stane rychlejší, snadnější a zábavnější. Samozřejmostí je plná podpora vícejádrových procesorů i grafických karet splňujících standard DirectX 11. Windows 7 mají oproti předchozím Windows Vista nižší hardwarové nároky a hodí se tak i do méně výkonných notebooků či netbooků.

Mezi novinky patří zejména přepracovaný koncept hlavního panelu, který vám pomůže snadno zvládnout více úkolů najednou. Mnohem intuitivnější je práce s okny, pouhým přetažením k některému z okrajů lze okna maximalizovat či zobrazit na polovině obrazovky. Při přehrávání… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná