Orion Keramická forma na muffiny 35x27cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Orion Keramická forma na muffiny 35x27cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Orion Keramická forma na muffiny 35x27cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Orion Keramická forma na muffiny 35x27cm?

Orion Keramická forma na muffiny 35x27cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Orion Keramická forma na muffiny 35x27cm
Kde koupit:
obchody Orion Keramická forma na muffiny 35x27cm
Kompletní specifikace:
popis Orion Keramická forma na muffiny 35x27cm
Český návod:
návod Orion Keramická forma na muffiny 35x27cm

Vysoce kvalitní výrobek z přírodního materiálu. Keramika výborně vede teplo a proto vařením, zapékáním a pečením v keramice dosáhnete ekonomické přípravy jídel, pokrmy „dojdou“ – zdroj vypínáte s předstihem. Na vymazání je potřeba pouze minimální množství tuku. Nádoby z keramiky mají dlouhou životnost a při správném zacházení Vám vydrží několik let. Je ale nutné dodržovat určité zásady manipulace s nádobím. Výrobek má velmi vysoké pnutí, nesnáší proto okamžité rychlé teplotní změny – tepelný šok. Mezi formou a dnem trouby musí být zajištěno proudění vzduchu, takže vždy pokládejte výrobek na mřížku. Je nutné dát studenou formu do studené trouby a pak teprve zapnout. Max. teplota do trouby pro pečení 180 – 280 °C. Rozměry: 35x27x3,5 cm. Doporučujeme použití kuchyňské chňapky.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná