Outwell nafukovací postel Flock Classic Double recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Outwell nafukovací postel Flock Classic Double a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Outwell nafukovací postel Flock Classic Double před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Outwell nafukovací postel Flock Classic Double?

Outwell nafukovací postel Flock Classic Double důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Outwell nafukovací postel Flock Classic Double
Kde koupit:
obchody Outwell nafukovací postel Flock Classic Double
Kompletní specifikace:
popis Outwell nafukovací postel Flock Classic Double
Český návod:
návod Outwell nafukovací postel Flock Classic Double

Nafukovací matrace Flock Classic Double od firmy Outwell pro dva spáče je vyrobena z pevného PVC potaženého velurem. Je vhodná na použití doma i ve stanu. Nafukovací matrace Outwell Flock Classic Double je neskutečně komfortní a praktická matrace na spaní ve dvou, ať už ve stanu nebo doma. Matrace je vyrobena z pevného PVC, na vrchní straně potaženého velurem pro ještě větší komfort, pocit tepla a zabránění sklouznutí. Kvalitní ventil zajistí snadné a rychlé nafouknutí. Hlavní přednosti matrace Flock Classic Double: materiál: 100 % PVC příjemný velurový povrch kvalitní ventil rozměry: 190 × 135 × 20 cm váha je 3,1 Kg Představení produktu Flock Classic:
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná