PetTrainer Protištěkací obojek PET850 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu PetTrainer Protištěkací obojek PET850 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt PetTrainer Protištěkací obojek PET850 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na PetTrainer Protištěkací obojek PET850?

PetTrainer Protištěkací obojek PET850 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze PetTrainer Protištěkací obojek PET850
Kde koupit:
obchody PetTrainer Protištěkací obojek PET850
Kompletní specifikace:
popis PetTrainer Protištěkací obojek PET850
Český návod:
návod PetTrainer Protištěkací obojek PET850

PROTIŠTĚKACÍ OBOJEK Petrainer PET850
Petrainer PET850 je vymazlený protištěkací obojek pro malé i velké psy. Jedná se o vynikající zařízení, které je plně vodotěsné, nabíjecí a vhodné pro všechny psy s váhou od 10 do 90 kg. PET850 zamezuje štěkání pomocí vibrací nebo šokových korekcí, které jsou ovládány mikroprocesorem, rozlišující psí štěkání od okolních zvuků. Obojek je aktivován pouze vibracemi hlasivek při štěkání daného psa, proto není nijak ovlivňován štěkáním jiných psů a je tak vhodný i do domácností s více psy. Tento obojek nemá žádné varování, takže je vhodný pro situace, kdy chcete aby korekce přišla ihned po prvním zaštěkání. Pokud pejsek zaštěká, ihned přijde korekce v podobě vibrací nebo impulzu. Pokud bude štěkat dál, síla a délka impulzu se zvyšuje. Schéma obsahuje 7… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná