Příborník patrový Tontarelli recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Příborník patrový Tontarelli a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Příborník patrový Tontarelli před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Příborník patrový Tontarelli?

Příborník patrový Tontarelli důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Příborník patrový Tontarelli
Kde koupit:
obchody Příborník patrový Tontarelli
Kompletní specifikace:
popis Příborník patrový Tontarelli
Český návod:
návod Příborník patrový Tontarelli

Tento plastový kvalitní příborník MIXY Tontarelli je velice dobrým pomocníkem pro ukládání příborů. Má více přihrádek nejen pro rozdělení jednotlivých druhů příboru. Navíc má tento úložný box přihrádky i pro dlouhé vařečky, nebo přihrádku i pro otvíráky na lahve a jiné denně používané menší náčiní. Příborník disponuje ještě přídavným posunovacím dílem, který je nasazen do drážky na spodní základní část a lze s ním podle potřeby posunovat. Tím, že je tato část oddělena je možné zde ukládat dlouhé ostré nože, které nepotřebujeme mít vždy po ruce a posunout tento díl do zadní části v šuplíku. Spodní základní díl je v barvě bílé a posunovaci menši díl je v odlišné barvě (dle dodavatel) – barvu uveďte v poznámce. Příborník je větší velikosti (31×39,5×7 cm), takže pojme větší množství příborů a… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná