Prima Gran PRIMA 9000 Grafitová recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Prima Gran PRIMA 9000 Grafitová a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Prima Gran PRIMA 9000 Grafitová před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Prima Gran PRIMA 9000 Grafitová?

Prima Gran PRIMA 9000 Grafitová důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Prima Gran PRIMA 9000 Grafitová
Kde koupit:
obchody Prima Gran PRIMA 9000 Grafitová
Kompletní specifikace:
popis Prima Gran PRIMA 9000 Grafitová
Český návod:
návod Prima Gran PRIMA 9000 Grafitová

Prima 9000 kuchyňská baterie v grafitovém odstínu zajímavého tvaru, který přitahuje zrak. Lehce rozprostřená, výsuvná hubice pro optimální rozsah vodního proudu. Vysoce umístěný perlátor dokonce se uplatní i v širokých dřezech, jakými jsou Bergen nebo Kopenhagen.
Vnitřek baterie je vyroben z oceli a keramické hlavy. Obal granitový potach baterie zajistí odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození, které se mohou během používání vyskytnout. Tato kombinace zaručuje spolehlivost a trvanlivost v příštích letech.
Model Prima 9000 nemá žádné další ozdoby, což usnadňuje uspořádání konzistentního a zajímavého interiéru kuchyně. Původní tvar špičky hubice se dokonale hodí k původní podobě žulových dřezů Valencie nebo Mardid. Grafitový odstín baterie se perfektně hodí ke grafitovému dřezu… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná