Prosvětlovací stan 4studio LS-75x75cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Prosvětlovací stan 4studio LS-75x75cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Prosvětlovací stan 4studio LS-75x75cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Prosvětlovací stan 4studio LS-75x75cm?

Prosvětlovací stan 4studio LS-75x75cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Prosvětlovací stan 4studio LS-75x75cm
Kde koupit:
obchody Prosvětlovací stan 4studio LS-75x75cm
Kompletní specifikace:
popis Prosvětlovací stan 4studio LS-75x75cm
Český návod:
návod Prosvětlovací stan 4studio LS-75x75cm

Světelný stan 4studio LS-75x75cm je ideální volbou pro digitální i klasické focení. Difuzní materiál, ze kterého je stan vyroben, rozptyluje světlo rovnoměrně do všech stran a eliminuje tak stíny. Ideální při fotografování porcelánu, šperků, skla, … . Rozměry postaveného stanu jsou: 75 x 75 x 75 cm Součástí balení jsou čtyři barevná pozadí (bílé, černé, modré a červené), která je možné jednoduše měnit. Stačí pozadí uchytit pomocí suchých zipů uvnitř stanu. Přední strana je zcela odnímatelná pro fotografování zdálky (například při užití teleobjektivů). Celý stan je snadno složitelný a uskladnitelný v přepravním obalu. Zde je pro Vás video s instruktáží rozložení a složení stanu. Obsah balení: 1x Prosvětlovací stan LS-75×75 Parametry: Parametr: Hodnota: Rozměrysestaveného stanu… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná