Raid Elektrický proti komárům s tekutou náplní 28ml 45nocí recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Raid Elektrický proti komárům s tekutou náplní 28ml 45nocí a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Raid Elektrický proti komárům s tekutou náplní 28ml 45nocí před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Raid Elektrický proti komárům s tekutou náplní 28ml 45nocí?

Raid Elektrický proti komárům s tekutou náplní 28ml 45nocí důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Raid Elektrický proti komárům s tekutou náplní 28ml 45nocí
Kde koupit:
obchody Raid Elektrický proti komárům s tekutou náplní 28ml 45nocí
Kompletní specifikace:
popis Raid Elektrický proti komárům s tekutou náplní 28ml 45nocí
Český návod:
návod Raid Elektrický proti komárům s tekutou náplní 28ml 45nocí

Raid elektrický tekutá náplň, insekticidní přípravek pro domácí použití. Poskytuje velmi účinnou ochranu, působí rychle a trvale proti komárům a ostatnímu drobnému létajícímu hmyzu. Účinně odpuzuje létající hmyz a to i při otevřených oknech a rozsvícených světlech až po dobu 45 nocí, při použití 8 hodin/noc. Další upozornění a návod pro použití je uvnitř obalu. Bezpečnostní varování: Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Upozornění: Vysoce toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevylévejte do kanalizace. Používejte podle návodu. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv na chladném, suchém a dobře větraném místě.
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná